خدمات

طراحی وب سایت

گسترش محیط رقابتی موجب شده است که کسب وکارها درصدد کسب سودآوری خود در فضای مجازی باشند، در این میان طراحی سایت متناسب با حرفه افراد و همچنین با در نظر داشتن قابلیت های مورد نیاز آن ها، امری مهم تلقی می گردد، شرکت توسعه ارتباطات راه اندیشه نو بر آن شده که در این بازار رقابتی با برطرف نمودن نیازهای مشتریان خود نقش مهمی را ایفا نماید. طراحی وب سایت های شرکتی، خبری، پزشکی، پرتال و باشگاه مشتریان برخی از نوع های طراحی وب سایت، شرکت توسعه ارتباطات راه اندیشه نو می باشد و البته هر یک قابلیت اجرا بر روی دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و موبایل را دارا می باشند، همچنین تمامی تغییرات محتوا و اطلاعات در سایت بدون نیاز به دانش فنی توسط مدیر سایت قابل انجام است.

طراحی اپلیکیشن

امروزه هر کسب و کار و یا حرفه ای که به فکر پویایی و به روز بودن باشد، نیازمند طراحی اپلیکیشن موبایل برای حرفه و یا کسب و کار خود می باشد، تا با جذف بازدید کنندگان بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندینگ در این بازار رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرد و سهم بیشتری از بازار را کسب نماید. گرچه داشتن سایت واکنش گرا (ریسپانسیو) از اهمیت بالایی برخوردار است، اما آمارها نشان می دهد درصد بالای از افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی دارند. شرکت توسعه ارتباطات راه اندیشه نو با بهره گیری از تیم برنامه نویسی قدرتمند خود در زمینه طراحی اپلیکشن موبایل ISO و Android می تواند به عنوان یک مشاور و مجری اپلیکشین شما باشد.

طراحی نرم افزارهای سفارشی

مشتریان نیازمندها و شیوه های کاری متفاوتی دارند، ممکن است این نیازمندی ها به قدری پیچیده باشند که نتوان برای برطرف نمودن آن ها از یک نرم افزار آماده استفاده نمود و یا نرم افزارهای آماده تمامی نیازهای آن ها را برطرف نکند، در چنین مواقعی مشتریان نیازمند یک نرم افزار کاملاً سفارش مطابق با نیازهای خود هستند تا نیازهای آن ها را برطرف نماید، که البته این امر نیازمند تحلیل و نیازسنجی اختصاصی هر یک از مشتریان می باشد تا نرم افزار بتواند پاسخگوهای نیازهای مشتری باشد.<br /> شرکت توسعه ارتباطات راه اندیشه نو با استفاده از آخرین دستاوردهای دانش نرم افزاری روز دنیا در راستای پاسخگویی و رفع نیازهای مشتریان خود، ساخت نرم افزارهای سفارشی را نیز در کنار سایر خدمات خود قرار داده است.

گرافیک

لوگو و اوراق اداری یک شرکت فراتر از یک طرح گرافیکی ساده است. یک طرح گرافیکی نمایانگر اهداف، رویکردها و چشم اندازهای یک کسب و کار به صورت موجز و فشرده می باشد. تیم گرافیک توسعه ارتباطات راه اندیشه نو، خدمات طراحی گرافیک را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن پس از تجزیه و تحلیل نیازهای مشتریان اجرا می نماید. برخی از خدمات طراحی گرافیک توسعه ارتباطات راه اندیشه نو عبارت از طراحی رابط کاربری ui/ux وب سایت و موبایل، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، طراحی کاتالوگ، طراحی بنرهای تبلیغاتی، طراحی کاراکتر و طراحی قالب ایمیل

انیمیشن و ویدیو

انیمیشن یکی از برترین ابزارهای تبلیغاتی است. تیم توسعه ارتباطات راه اندیشه نو آماده ارائه خدمات در این زمینه به مشتریان خود می باشد، از جمله این خدمات می توان به موارد ذیل اشاره نمود: بنرهای تبلیغاتی Gif،موشن گرافیک و تورهای مجازی

بازاریابی و تبلیغات

مادامی که سایت شما دیده نشود هیچگونه سودآوری برای شما نخواهد داشت، زمانی شما می توانید از طریق وب سایت خود کسب درآمد کنید که وب سایت شما توسط مشتریان بازدید شود. هر آنچه برای رشد کسب و کار در دنیای دیجیتال نیاز دارید اینجا یکجا جمع شده است، یکی از اهداف تیم توسعه ارتباطات راه اندیشه نو هدایت هدفمند مشتریان به وب سایت شما می باشد. از جمله خدمات بازاریابی و تبلیغات تیم توسعه ارتباطات راه اندیشه نو می توان به موارد زیر اشاره نمود: سئو و بهینه سازی سایت، تبلغیات اینترنتی، تبلیغ در گوگل ادز، تولید محتوا، خدمات برندینگ، شبکه های اجتماعی، کمپ های تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی و تهیه گزارش و راهنمای سئو

مدیریت محتوا

تیم توسعه ارتباطات راه اندیشه نو با ارائه خدمات ذیل در این حوزه در خدمت مشتریان خود می باشد: جمع آوری و تولید اطلاعات، عکاسی صنعتی و ورود اطلاعات

مشاوره و راه اندازی کسب و کار آنلاین

مشاوره کسب و کار اینترنتی اهمیت بسزایی در موفقیت شما خواهد داشت و هزینه های ایجاد، نگهداری و گسترش تجارت الکترونیکی را به حداقل می رساند، ما با هدف بهبود شرایط فعلی کسب و کار و همچنین افزایش میزان فروش و سودآوری کسب و کار شما در این زمینه در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم.

آموزش

یادگیری و آموزش طراحی سایت، در دنیای کنونی برای علاقمندان به حوزه دیجیتال یک سرمایه گزاری ویژه محسوب می شود، یکی از تخصص های ما ارائه خدمات آموزشی در حوزه های طراحی وب سایت، گرافیک و انیمیشن می باشد.

سایر خدمات

زمانی که یک وب سایت راه اندازی می شود، به این معنا نیست که همه چیز تمام شده و می توان با بارگذاری محتواها در آن، برای بهره وری و بازدهی منتظر ماند. بلکه سایت ها به پشتیبانی نیاز دارند.
تیم پشتیبانی توسعه ارتباطات راه اندیشه نو با ارائه خدمات پشتیبانی حرفه ای امید آن دارد که بتواند مشتریان خود را راضی و وفادار نگه دارد.