درباره ما

شرکت توسعه ارتباطات راه اندیشه نو فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی وب سایت از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد، سالها تجربه در زمینه طراحی وب سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما را در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد سوق داده است و با طراحی سایت حرفه ای و رعایت کلیه استانداردهای سئو و افزایش ترافیک همواره مزیت رقابتی مشتریان خود را نسبت به رقبایشان در ایران ارتقاء داده ایم و در حال حاضر نیز طراحی فروشگاه اینترنتی، مجموعه نرم افزارهای برنامه ریزی و بهینه سازی حمل و نقل و پرتال هومشند اطلاع رسانی را محصولات خود دارا می باشیم.
چه اداره‌کننده یک کسب‌وکار عریض و طویل آفلاین باشید، چه همین تازگی‌ها به فکر راه‌اندازی یا توسعه کسب و کار شخصی خود افتاده باشید، لزوم ورود به عرصه دیجیتال و ارائه خدمات فروش آنلاین برای رقابت‌پذیری در بازارهای ناپایدار و پیوندی امروزی واقعیتی نیست که بر شما پوشیده باشد. دست‌کم، آگاهی از این ضرورت که متضمن فرصت‌هایی از جمله بهینه‌سازی نرخ تبدیل به اعتبار گسترش پایگاه مشتریان و افزایش میزان رضایت‌مندی آنان، کاهش هزینه‌ها و بیشینه‌سازی نرخ سود است، احتمالاً اولین دلیل راهنمایی شما به این صفحه است. آن‌چه اما شاید هنوز از آن بی‌خبرید، راه‌حل‌های نرم‌افزاری و تحت وب اندیشه نو است که تجربه برپایی، مدیریت و ثمردهی یک فروشگاه آنلاین را آسان‌تر و کم‌هزینه‌تر از همیشه ساخته است.

نرم‌افزار فروشگاه ساز تحت وب اندیشه نو، در مقام اولین نمونه از تلاش‌های مهندسان اندیشه نو در طراحی یک چارچوب جامع تجارت الکترونیک، یک نرم‌افزار حاضر و آماده فروش آنلاین است که بدون نیاز به کم‌ترین دانش رایانه‌ای و تنها با اتکا به قالب‌ها و ماژول‌های حرفه‌ای و از پیش آماده خود، امکان راه‌اندازی بی‌درنگ و مدیریت یک فروشگاه آنلاین جذاب و کارآمد را با صرف کم‌ترین هزینه‌ها فراهم می‌آورد. کاربری آسان، نگهداری بی‌دردسر و سهولت در توسعه مطابق میل شما، کم‌ترین امکاناتی است که اندیشه نو برای رفع نیازهای تجاری کسب‌وکارتان در اختیار شما می‌گذارد. این‌ها همه جدای از مشخصات دیگری است که اندیشه نو را از یک نرم‌افزار فروشگاه ساز صرف به راهکاری فراگیر برای رشد و توسعه کسب‌وکارتان بدل می‌سازد.
برنامه‌ریزی حمل‌ونقل یکی از مهمترین مسائل روز دنیاست که با توجه به بزرگ تر شدن کلانشهر ها روز به روز اهمیت بیشتری می‌کند. تیم مجرب اندیشه نو با استفاده از تحصیل‌کردگانی از دانشگاه‌های معتبر جهان و آگاهی از دانش روز دنیا توانسته است برنامه‌ریزی حمل‌ونقل را به پیشرفته‌ترین شکل ممکن به صورت کاربرپسند انجام و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.